Selçuklu Sanat Akademisi

S.S.S


Selçuklu Belediyesi Sanat Akademisi yılın üç dönemi kayıt almaktadır. Kayıtlar yalnızca kayıt dönemi içerisinde ve internet sitemizden online alınmaktadır.

Sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek kayıt günleri hakkında güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.

Aynı kurs dönemi içerisinde yalnızca bir branşa kayıt yaptırabilirsiniz

Müzik, Kişisel Gelişim ve Sahne Sanatları olarak üç ana başlıkta kurslar açmaktayız. Kayıt alınan branşlar her eğitim döneminde farklılık göstermektedir. Branşlar hakkındaki detaylı bilgi, kayıt dönemlerimizde internet sitemizde yayınlanacaktır.

Kayıt döneminde internet sitemizden yapacağınız kayıtlar ön kayıt niteliğindedir. Kesin kaydınızın yapılabilmesi için Akademi tarafından sizden istenen evrakların kayıt dönemi içerisinde Sanat Akademisi Öğrenci İşleri birimine şahsen teslim edilmesi gerekmektedir. Teslim edilecek evrakları Akademi, kursiyer adaylarına kısa mesaj(SMS) yoluyla bildirmektedir.

İnternet sitemizden yapılan online ön kaydın ardından, Sanat Akademisi tarafından istenen evrakların öğrenci işlerine teslim edilmesi ile kesin kaydınız yapılmış olur. Evrak teslim etmeyen kursiyerlerin kesin kaydı yapılmayacaktır.

Kayıt dönemlerimiz bilboardlardan, internet sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan ilan edilmektedir. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek haberdar olabilirsiniz.

Akademi tarafından kurulan whatsapp grupları aracılığıyla iletişim sağlanmakta ve güncel bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Online ön kaydı takip eden haftalarda eğitimler başlamaktadır. Ders başlangıcı kursiyerlere mesaj yoluyla iletilmektedir.

Kayıtlarımız online, tüm eğitimlerimiz yüz yüzedir.

Eğitimlerimiz Selçuklu Kongre Merkezi’nde verilmektedir.

Servis imkanımız bulunmamaktadır. Ulaşım kursiyerlerimizin sorumluluğundadır.

Kurslarımız Selçuklu Belediyesi’nin ücretsiz hizmetidir.

Eğitimlerimiz 8 yaştan başlamaktadır. Branşa göre farklılık arz etmektedir. Kurs bazında detaylar kayıt dönemlerinde internet sitesinden yayınlanmaktadır.

Kurs süresinin beşte biri kadar devamsızlık hakkınız bulunmaktadır.

Sanat Akademisi, müzik bölümü kurslarında yılda bir kez kayıt alınmaktadır. Ekim ayında alınan kayıtların ardından ön değerlendirme yapılır ve dersler kasım ayında başlar. İnternet sitemizden yapacağınız online ön kayıttan sonra ön değerlendirme için size ulaşılacaktır. Ön değerlendirmeyi geçen kursiyer adaylarından evrak istenir ve kesin kayıt gerçekleştirilir.

Enstrüman temini kursiyerlerimizin sorumluluğundadır.

www.selcuklusanatakademisi.com internet adresimizden ve 03322470471 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Selçuklu Belediyesi Sanat Akademisi kurslarını başarıyla bitiren kursiyer adayları MEB onaylı katılım belgesi veya MEB onaylı sertifika almaya hak kazanırlar. MEB onaylı sertifika veya katılım belgeleri kursiyerlerin e-devletinetanımlanmaktadır. Bu sertifikalar basılmamaktadır. 

Sanat Akademisi Katılım Belgesi verilecek olan kursların belgelerini, kursun sonunda öğrenci işleri birimimizden alabilirsiniz.  

Bizi değerlendirin.

Web sitemizde kullanıcı deneyimini geliştirmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için Çerez Politikamızı okuyun.

Tamam